fbpx

Agata Zaremba-Franek - właścicielka

Jak to wszystko się zaczęło?

Moja urażona ambicja, jako licealistki, po mało przychylnym komentarzu nauczycielki języka angielskiego na temat moich ocen przerodziła się w pasję do tego języka. Determinacja, aby udowodnić jej, jak bardzo się myli, opracowanie własnych sposobów nauki słówek, rozpracowanie czasowników nieregularnych sprawiły, że ostatecznie zamiast studiować matematykę wybrałam anglistykę.

Czytaj dalej »

Potem było już z górki ;)

Zaraz po studiach założyłam własną firmę i rozpoczęłam współpracę z dużą siecią szkół językowych. To był okres zdobywania doświadczenia, szlifowania warsztatu lektora, budowania relacji z klientami, testowania podręczników i różnych metod, ale i czas awansu na stanowisko metodyka.

Po kilku latach współpracy, pewna swych umiejętności, wynajęłam własny lokal, zatrudniłam lektorów i rozpoczęłam budowanie własnej marki. Jednocześnie ukończyłam studia podyplomowe i zostałam tłumaczem konferencyjnym. Wyspecjalizowałam się w szkoleniach Business English dla firm. Dziś mój zespół składa się z profesjonalistów, pasjonatów języków obcych, którzy skutecznie 'rozwiązują' język – Nauczymy każdego...języka obcego. Po tych wszystkich doświadczeniach wiem, że wybór takich studiów to była najlepsza decyzja.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych synów, do których od urodzenia mówię tylko po angielsku. Dzięki temu oboje są dwujęzyczni i biegle władają zarówno językiem polskim, jak i angielskim, z czego jestem niesamowicie dumna.

Mój niespokojny duch, który kocha zmiany i nie cierpi nudy, wciąż pcha mnie do działania, szkolenia siebie i mojego zespołu, poszukiwania nowych rozwiązań, metod, podręczników i materiałów dydaktycznych, opracowywania bogatej oferty dopasowanej do różnych potrzeb klientów Akademii.

Zapraszam Cię do naszego ciekawego świata pasjonatów języków obcych.

Agata Zaremba-Franek
Icon
Icon
Icon

Nasze atuty

Dlaczego my?

języki

szeroka oferta kursów

dopasowana do każdej grupy wiekowej

profesjonalna obsługa

która chętnie służy pomocą

wykwalifikowana kadra

posiadająca bogate doświadczenie

małe grupy

by nauka była jeszcze bardziej efektywna

atrakcyjna lokalizacja

w samym sercu Leszna

O Akademii

Akademia w liczbach

22

działamy na lokalnym rynku od 22 lat

7

uczymy 7 języków

18

zajęcia angielskiego prowadzimy na 18 poziomach, a języka włoskiego uczymy na 3 poziomach

4-76

nasz najmłodszy kursant ma 4 lata, a najstarszy 76 lat

38%

każdego roku niemal 38% naszych klientów to członkowie rodzin

35

zaufało nam ponad 35 firm z regionu

580

w Bibliotece Językowej 4u2 mamy ponad 580 pozycji z literatury obcojęzycznej

209 750

przepracowaliśmy ponad 209 750 godzin zarażając pasją do języków

Referencje

Najważniejsze są dla nas opinie klientów

Opinia

Polecam Akademię Językową 4u2 jako miejsce przyjazne, pomysłowe, profesjonalne, z bardzo dobrym podejściem do klienta. Syn uczęszcza już kolejny rok na zajęcia, które odbywają się w małych grupach, 2x w tygodniu i widzę u niego postępy i chęć do nauki języka obcego. Dodatkowo organizowane półkolonie są świetnym uzupełnieniem oferty.

Katarzyna Kuczma

Opinia

Gorąco polecam. Zajęcia dostosowane do potrzeb każdego, profesjonalne podejście i świetna atmosfera. Szkoła elastycznie podchodzi do zmieniającej się sytuacji i mimo obostrzeń związanych z pandemią, lektorzy stanęli na wysokości zadania aby umożliwić klientom uczestniczenie w zajęciach on-line. Brawo!

Justyna Knaflewska

Opinia

Akademia Językowa 4u2 to przesympatyczni uzdolnieni lektorzy, którzy z zaangażowaniem nauczą każdego uczestnika tajników wybranego języka. Dla mnie konwersacja w obcym języku była zawsze źródłem stresu dzięki Akademii Językowej 4u2 pokonałam blokadę i mówię coraz więcej i coraz poprawniej. Polecam każdemu!

Dominika Maćkowiak

Opinia

Kiedy człowiek robi to co kocha, to praca staje się czystą przyjemnością. Akademia Językowa 4u2 to przede wszystkim Agata Zaremba-Franek, od której bije niesamowita energia, to ona sprawia, że nauka języka angielskiego staje się prostsza, przystępna i przede wszystkim ciekawa. Polecam i zachęcam wszystkich do skorzystania z oferty językowej w Akademii 4u2.

Magdalena Szulc

Certyfikaty

Rejestr Instytucji Szkoleniowych

RIS - Akademia Językowa 4-u-2 jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Oznacza to, że możemy oferować szkolenia finansowane ze środków publicznych dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Zapytaj o więcej informacji

TFC - Talent Friendly Company

Złote Orły Edukacji

Certyfikat współpracy z firmą Pearson

Zaufali nam

Dołącz do naszego Newsletter'a,
aby zawsze być na bieżąco!

Logo Akademii
O Akademii
Jak to się zaczęło? Dlaczego my? Akademia w liczbach Opinie Naszych Klientów Poznaj nasz zespół Certyfikaty Zaufali nam
Przydatne linki
Oferta Cennik Dla firm Sklep Blog Kariera Kontakt
Kontakt

ul. Chrobrego 8

64-100, Leszno

biuro czynne:

pn-pt 10:00-18:00

606 975 504

536 960 735